Aukcia vozidiel Toyota Financial Services SlovakiaNápoveda

 1. Pre vstup do aukcie vozidiel kliknite na položku hlavného menu
  "Aukcie vozidiel".

 2. Na tejto stránke je k dispozícii prehľad všetkých aukcií
  za posledních 30 dní. Každá aukcia môže obsahovať 1 alebo viac vozidiel určených na dražbu. Aukcie môže mať tieto stavy:

  1. Práve prebiehajúca aukcia
   Dražby vozidla/vozidiel v tejto aukci práve prebiehajú a iba takto označenej aukcie sa môžete aktivne účastniť.
  2. Plánovaná aukcia
   Dražba v tejto aukci sa ešte nezačala, ale je možné si pripravené ponuky prezrieť.
  3. Ukončená aukcia
   Dražby vozidla/vozidel v tejto aukci boly už ukončené, je možné si zobrazit jej výsledky a priebeh (posledních 10 pridaní).
 3. Kliknutím na aktivny názov aukcie či na ikonu označujúcu stav aukcie se zobrazí prehľad vozidiel dražených vo vybranej aukci so základními údajmi o konkrétnej dražbe. Podrobný popis a význam týchto údajov je uvedený v sekci Obchodné podmienky. V tomto prehlade je možné vykonať rychle pihodenie na aktuálne nejvyššu ponuku pomocou tlačítka

  V prípade, že v priebehu zobrazenia tejto stránky v prohliadači opríde k prihodeniu iným účastníkom aukcie, bude táto zmena na stránke zobrazená automaticky bez nutnosti reloadu tejto stránky.

 4. Pre zobrazenie podrobných informací o priebehu dražby konkrétneho vozidla je možné kliknúť na aktivny názov draženého vozidla, náhľadový obrázok či textový odkaz Detail dražby vozidla

 5. Na stránke s detailom dražby má uživateľ k dispozici kompletné informacie o prebiehacúcej dražbe. Prihodenie se vykoná kliknutím na položku "Zvoľte čiastku", výberem jednej z ponúkaných čiastok a kliknutím na červené tlačítko "Prihodiť". Pre finálne potvrdenie prihodenia je nutné eště potvrdiť dialógové okno kliknutím na tlačítko "OK" – vid. ilustračné obrázky nižšie.

  Potom je príhodenie systémom prijaté a stránka je automaticky zaktualizovaná, přičom prihodenie je v zozname posledných 10tich prihodeniach zvýrazné červeným písmom. Na tejto stránke je možné daľej získať podrobné informácie o draženom vozidle, vrátane fotografií a technického popisu vozidla.

  ILUSTRAČNÉ OBRÁZKY

   Volba čiastky a prihodenie do dražby

   Dialogové okno pre finálne potvrdenie prihodenia